ماهان بهرام خان Mahan Bahram Khan
Mahan Bahram Khan
Other name
Age
32 year

Mahan Bahram Khan StatusComplate Mahan Bahram Khan archive

Mahan Bahram Khan Albums

03:09
13742
03:09
13742

Mahan Bahram Khan Biography [edit]

زندگی نامه (بیوگرافی)ماهان بهرام خان در ۲۰/آبان/۱۳۶۶ در بابل متولد شد.ماهان از سن ۱۱ سالگی با نوازندگی پیانو پا به عرصه موسیقی گذاشت و با کمک استاد پیانو خود با تئوری پیانو و موسیقی آشنا شد.ماهان بهرام خان از سال ۱۳۸۴ با کار در گروه ۰۱۱۱ به عنوان خواننده R&B، آهنگساز و تنظیم کننده پا به دنیای حرفه ای موسیقی گذاشت و پس از ۳ سال همراهی با این گروه اولین آلبوم مستقل خود را روانه بازار کرد.اولین آلبوم رسمی ماهان با عنوان " من هنوز ... " در تابستان سال ۱۳۸۷ با آهنگسازی و تنظیم های خودش و با سبک R&B و پاپ در شهر بابل ساخته شد.[۱]این آلبوم که ماهان بهرام خان را پدیده موسیقی عنوان کرد . نظر خیلی از کارشناسان را به خود جلب کرد و باعث شناخته تر شدن ماهان بهرام خان بین موزیسین ها و مردم شد.

 

آلبوم هاخاطرات مرده (۱۳۸۴ - همراه با گروه ۰۱۱۱)تمام نشدنی (۱۳۸۵ - همراه با گروه ۰۱۱۱)من هنوز (۱۳۸۷ - مستقل)۰۱:۱۱ (در حال تولید - مستقل)

 

تک آهنگ هاآرزو (بهار ۱۳۸۹)حرکت اول (تابستان ۱۳۸۹)

 

آهنگسازی و تنظیم (برای دیگران)کاش بودی (مجتبی و اشکان و آرش - ۱۳۸۷)عشق من (DJ فرشاد و اشکان کول - ۱۳۸۸)برگرد (حسین، اشکان، اشکان کول - ۱۳۸۸)دیگه دستامو نگیر (هومن سودمند - ۱۳۸۹)بغض (هومن سودمند - ۱۳۸۹)بگو عشقم (هومن سودمند - ۱۳۸۹)خواب دیدم (هومن سودمند - ۱۳۸۹)موافق (علی طلائی - ۱۳۹۰)

More...