Wikiseda Telegram Channel

New music in telegram channel

تغیرات اعمال شده

نام: حامد نام خانوادگی: هاکان محل تولّد: شهر ری تاریخ تولّد:۱۷/۰۵/ ۱۳۶۲ دارای سه برادر و یک خواهر و هنوز ازدواج نکرده است. در یک خانواده مذهبی به دنیا آمده است و از دوران کودکی به خواندن علاقه زیادی داشته است و از سن ۶ سالگی خواندن را با اشعار مذهبی شروع کرد و بیشتر سنتی کار میکرد ولی در ۱۶یا ۱۷ سالگی روحیاتش تغییر کرد و به سمت موسیقی پاپ کشیده شد و به خاطر موقعیت خانوادگیش نمیتوانست هیچ سازی را به خانه ببرد و به همین خاطر آهنگ سازی را با کامپیوتر و با نرم افزارهای موسیقی آغاز کرد ؛ آشناییش با کامپیوتر خیلی سریع باعث پیشرفت او شد و رشته تحصیلی او کامپیوتر است ؛ مشوق اصلی خود را در زمینه موسیقی دایی مهربانش میداند که در این راه خیلی به او کمک کرده است ؛ نام خانوادگیش را از ب به هاکان تغییر داد که این نام ؛ نامی ترکی است و انتخاب آن داستان جالبی دارد. تابستان سال 1383 اولین آلبوم خود را با نام (قاتل حرفه ای) با 12 تراک بصورت اینترنتی منتشر کرد که از جمله آهنگ های آن میتوان به (قاتل حرفه ای ؛ غم دریا ؛ نپیچون مارودیگه ؛ ندای من ؛ خدای من ؛ دنیا ؛ سپیده و......) اشاره کرد. با این آلبوم به عنوان یکی از سیاه خوانان موسیقی پاپ معرفی شد ، بعد از آن به دنبال موسیقی الکترونیکی و سازهای مربوط به آن رفت و یکی از اولین کسانی بود که از Dj در موسیقی اش استفاده کرد که از جمله آنها میتوان به قطعه زیبای (سگ محلی) اشاره کرد. بعد از آلبوم قاتل حرفه ای حامداز طریق یکی از دوستان با محسن چاوشی آشنا شد و در آلبوم محسن چاوشی (خودکشی ممنوع) به عنوان خواننده میهمان حضور داشت که از جمله در همین تراک خودکشی ممنوع اوست که با محسن چاوشی مصاحبه کوتاهی انجام میدهد و نیز در تراک آهای خبر نداری و تراک آخر این آلبوم حظور دارد. حامد هاکان در تابستان 1384 (آلبوم قاتل حرفه ای 2) را با همکاری محسن چاوشی آماده و روانه بازار کرد و انتشار این آلبوم شهرت آن را دوچندان کرد. سبکی که حامد هاکان (زاده ۱۷ مرداد ۱۳۶۲ در شهرری، درگذشته ۱۲ مهر ۱۳۹۶ در تهران) معروف به موسیقی پاپ ایران آورد سبک جدی ی با این سبک زیبا آشنا نبود. بعد از (آلبوم قاتل حرفه ای 2) حامد در سال 1385 آلبوم مشترکی با آقای علی ایرج به نام (لوتی دست خوش) را آماده کرد ؛ ولی متاسفانه به دلیل بعضی مسائل این آلبوم روانه بازار نشد و بعضی تراک های این آلبوم بدون اجازه حامد منتشر شد. مدتی بعد اعلام کرد آلبومی آماده پخش دارد با نام (خود فروش) که اشعار آن را خود او و مریم حیدرزاده سروده اند که بنا به دلایلی آن آلبوم هم منتشر نشد.
حامد موسیقی ترکی استانبولی را بسیار دوست دارد و در تنظیم قطعاتش از آن استفاده میکند و ترانه اکثر کارهایش را خودش سروده ولی از ترانه سراهای دیگرهم شعر میگیرد که ازجمله آنها میتوان به استاد داریوش ایزدپور و خانم مریم حیدرزاده اشاره کرد ؛ در کل حامد دوست دارد کاری را بخواند که موضوع داستانش واقعی باشد و برای خودش اتفاق افتاده باشد.
ائمه اطهار را دوست میدارد و از بین آنها ارادت خاصی به امیر المومنین امام علی (ع) دارد و یک قطعه بسیار زیبا با نام (امام علی) را که قرار بود برای تیتراژ آخر یک سریال تلویزیونی پخش شود که این سریال به مرحله پخش نرسید را خوانده که حتی این آهنگ از رادیو جوان هم پخش شد و آهنگ زیبای (دلم به عشق یارم) را با صدای زیبای خود برای امام حسین (ع) بازخوانی کرده و یک دمو بسیار زیبا بانام یا زهرا را برای حضرت فاطمه زهرا (س) آماده پخش کرده است که امید واریم این قطعه زیبا هرچه زودتر بصورت کامل پخش شود. در سال 1385 برای مدت کوتاهی به کشور امارات رفت و در شهر دبی زندگی کرد و چند قطعه زیبا با آهنگ سازی استاد حسن شماعیزاده را آماده پخش کرده است و خودش از سفرهایی که به کشور امارات داشته بسیار راضی است و اعتقاد دارد در زمینه موسیقی نیز کمک زیادی به او شده است. ساخت و انتشار آهنگ بسیار زیبای (من کشتمش) از اشعار خانوم ترانه مکرم توسط او دردسرهای زیادی برایش بوجود آورد که جریان مفصلی دارد و بعد از حامد آقایان حمید عسکری و مهدی مقدریان و حسام یار یار این آهنگ را بازخوانی کردند که بعد آقای مهدی مقدریان با مصاحبه بسیار زیبایشان از
حامد هاکان قدردانی کردند. از ویژگی های اخ لاقی حامد میتوان به ا را دوست دارد ی ار علاقه دارد. حام د هاک ان بیشتر وقت را در خا ملودیهایش می زد ا ز بی ایران ی بازی امین حیایی را بسیار دوست دارد و به عطر بسیار علاقه دارد و به ظاهرش خیلی اهمیت میدهد و از یک نواختی بسیار متنفر است ، چه در کار و چه در زندگی و هر روز به دنبال ایده ای نو است و تا زمانی که حرفی تازه برای گفتن نداشته باشد کاری ارائه نمیدهد و معتقد است موسیقی را نمیتوان محدود به زمان و مکان کرد و میگوید قانونش در موسیقی بی قانونی است.
در زمینه خواندن و آهنگسازی از کسی تقلید نکرده است و علاقه زیادی به اجرای آهنگ های دو صدایی دارد و تاکنون بیش از 100 تراک با صدای او منتشر شده و تعداد زیادی آهنگ را در آغاز کارش بصورت تمرینی خوانده که خودش از پخش شدن آنها راضی ن
بود ه که از جمله آنها میتوان به قطعه (فرنگیس) اشاره کرد. \nاز بین خوانندگان داخل کشور صدای محمد اصفهانی و فریدون اسرایی را میپسندد. طرفداران بسیار زیادی در اینترنت دارد و طرفدارانش میتوانند از طریق سایت رسمی و یا از طریق ایمیل شخصی با او ارتباط برقرار کنند.
حامد هاکان در یک خانواده مذهبی به دنیا آمد و از سن ۶ سالگی خواندن را با اشعار مذهبی شروع کرد و بیشتر به سبک سنتی مشغول بود، اما در ۱۶ یا ۱۷ سالگی به موسیقی پاپ روی آورد.پدر وی محمدعلی ذاکری از روحانیون شهرری است.
hamed وی بعد از سال‌ها فعالیت در عرصه موسیقی سرانجام در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد. hakan گرچه در طی حیاتش هیچگاه آلبومی به صورت رسمی از او وارد بازار نشد. [email protected]

حامد هاکان در عصر چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ در سن ۳۴ سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت
. com پیکر وی در روز جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ در قطعهٔ ۳۰۰، ردیف ۶۶، شماره ۱۴۰ بهشت زهرا دفن شد.
[email protected]
آلبوم‌ها:
قاتل حرفه‌ای (۱۳۸۳) - قاتل حرفه‌ای ۲ (۱۳۸۴) - لوتی دست‌خوش (۱۳۸۵) - فرشته زمینی (۱۳۹۸)

قاتل حرفه‌ای (۱۳۸۳)

حامد هاکان در تابستان سال ۱۳۸۳ اولین آلبوم خود را با نام قاتل حرفه‌ای با ۱۲ تراک به صورت اینترنتی منتشر کرد
. com او با این آلبوم به عنوان یکی از سیاه‌خوانان موسیقی پاپ معرفی شد و بعد از آن به دنبال موسیقی الکترونیکی و سازهای مربوط به آن رفت و یکی از اولین کسانی بود که از DJ در موسیقی‌اش استفاده کرد.

قاتل حرفه‌ای ۲ (۱۳۸۴)

هاکان بعد از آلبوم «قاتل حرفه‌ای» از طریق یکی از دوستان با محسن چاوشی آشنا شد و در آلبوم خودکشی ممنوع محسن چاوشی به عنوان خواننده میهمان حاضر بود. او علاوه‌ بر آهنگ‌های خود در بعضی از قطعات محسن چاوشی از جمله «خودکشی ممنوع»، «سه‌شنبه‌ها» و «تهمت» نیز وکال معرفی ابتدایی تراک را انجام داده است.
حامد هاکان در تابستان ۱۳۸۴ آلبوم «قاتل حرفه‌ای ۲» را با همکاری محسن چاوشی آماده و روانه بازار کرد و انتشار این آلبوم شهرت وی را دوچندان نمود. این آلبوم شامل چند قطعه جدید و قطعاتی از آلبوم اول هاکان می‌باشد.

لوتی دست‌خوش (۱۳۸۵)

در بهار سال ۱۳۸۵ آلبومی غیررسمی با نام «لوتی دست‌خوش» از حامد هاکان در اینترنت منتشر شد که در بعضی از قطعات آن صدای شخصی به نام «علی ایرج» بدون اجازه صاحب اثر میکس شده بود. این آلبوم شامل چند قطعه قدیمی و جدید از هاکان و قطعاتی با صدای علی ایرج و امیر ارجینی بوده و هاکان از انتشار آن رضایت نداشته‌است.

فرشته زمینی (۱۳۹۸)
فرشته زمینی عنوان اولین و آخرین آلبوم رسمی حامد هاکان می‌باشد که با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد در صبح روز سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، دو سال پس از فوت این خواننده فقید از سوی موسسه صوت «آوای هنر» روانه بازار موسیقی کشور شد. این آلبوم شامل ده قطعه از محبوبترین آثار هاکان می‌باشد که تعدادی از آنها در گذشته با تنظیم‌های متفاوت منتشر شده بود.
پروسه تهیه و تولید و کسب مجوز برای این آلبوم از حدود ده سال قبل از انتشار آن آغاز شد و در نهایت بعد از درگذشت زنده‌یاد هاکان به درخواست و با حمایت و پیگیری خانواده محترم ایشان، با نیت صرف عواید این اثر در امور خیریه انتشار یافت.
پخش: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
سبک: پاپ، ترنس، هاوس
زمان: ۳۸:۱۲
ناشر: موسسه صوت آوای هنر
تنظیم قطعات، میکس و مسترینگ: نوتیس موزیک به مدیریت میلاد ترابی
نوازنده گیتار: کیان دارات
نوازنده بوزوکی: بهنام حکیم
مدیر امور تولید و اجرایی: علی نیکونیا
طراح جلد: بهرنگ نامداری

تک‌آهنگ‌ها

از حامد هاکان تاکنون بیش از ۱۰۰ تک‌آهنگ منتشر شده که برخی از آن‌ها را در فهرست زیر مشاهده می‌کنید.
تعدادی از این قطعات متعلق به دیگر خواننده‌ها است و در آلبوم‌های آن‌ها قرار دارد و هاکان به عنوان همخوان در این آثار حضور داشته‌است. تعدادی دیگر نیز مربوط به سال‌های آغازین فعالیت او می‌باشد که وی در این قطعات به صورت تمرینی آثار دیگر هنرمندان را بازخوانی کرده‌است.
توجه: در ابتدای فعالیت موسیقایی هاکان قطعاتی در اینترنت به‌اشتباه به نام او منتشر شد که متعلق به افراد دیگر بوده و هاکان در این آثار حضور نداشته‌است. از آن جمله می‌توان به آهنگ «تو کجایی» با شعر "گوشه گوشه‌های تهرون، هر زمان که پا می‌ذارم..." و یا آهنگ «می‌میرم برات» با شعر "می‌میرم برات، نمی‌دونستی می‌میرم بی تو بدون چشات..." اشاره کرد.
همچنین آهنگ «دیگه میرم» با شعر "خداحافظ، دیگه رفتم پایان ثانیه منم..." قطعه دیگری است با صدای رضا کیان، سجاد قاسمی و پویا بیاتی که در فضای مجازی به‌اشتباه به نام حامد هاکان منتشر شده‌است.

ویرایش مبداء ویرایش توسط hamed0182 در 2014/06/05

نام: حامد نام خانوادگی: هاکان محل تولّد: شهر ری تاریخ تولّد:۱۷/۰۵/ ۱۳۶۲ دارای سه برادر و یک خواهر و هنوز ازدواج نکرده است. در یک خانواده مذهبی به دنیا آمده است و از دوران کودکی به خواندن علاقه زیادی داشته است و از سن ۶ سالگی خواندن را با اشعار مذهبی شروع کرد و بیشتر سنتی کار میکرد ولی در ۱۶یا ۱۷ سالگی روحیاتش تغییر کرد و به سمت موسیقی پاپ کشیده شد و به خاطر موقعیت خانوادگیش نمیتوانست هیچ سازی را به خانه ببرد و به همین خاطر آهنگ سازی را با کامپیوتر و با نرم افزارهای موسیقی آغاز کرد ؛ آشناییش با کامپیوتر خیلی سریع باعث پیشرفت او شد و رشته تحصیلی او کامپیوتر است ؛ مشوق اصلی خود را در زمینه موسیقی دایی مهربانش میداند که در این راه خیلی به او کمک کرده است ؛ نام خانوادگیش را از ذاکری نسب به هاکان تغییر داد که این نام ؛ نامی ترکی است و انتخاب آن داستان جالبی دارد. تابستان سال 1383 اولین آلبوم خود را با نام (قاتل حرفه ای) با 12 تراک بصورت اینترنتی منتشر کرد که از جمله آهنگ های آن میتوان به (قاتل حرفه ای ؛ غم دریا ؛ نپیچون مارودیگه ؛ ندای من ؛ خدای من ؛ دنیا ؛ سپیده و......) اشاره کرد. با این آلبوم به عنوان یکی از سیاه خوانان موسیقی پاپ معرفی شد ، بعد از آن به دنبال موسیقی الکترونیکی و سازهای مربوط به آن رفت و یکی از اولین کسانی بود که از Dj در موسیقی اش استفاده کرد که از جمله آنها میتوان به قطعه زیبای (سگ محلی) اشاره کرد. بعد از آلبوم قاتل حرفه ای حامداز طریق یکی از دوستان با محسن چاوشی آشنا شد و در آلبوم محسن چاوشی (خودکشی ممنوع) به عنوان خواننده میهمان حضور داشت که از جمله در همین تراک خودکشی ممنوع اوست که با محسن چاوشی مصاحبه کوتاهی انجام میدهد و نیز در تراک آهای خبر نداری و تراک آخر این آلبوم حظور دارد. حامد هاکان در تابستان 1384 (آلبوم قاتل حرفه ای 2) را با همکاری محسن چاوشی آماده و روانه بازار کرد و انتشار این آلبوم شهرت آن را دوچندان کرد. سبکی که حامد هاکان به موسیقی پاپ ایران آورد سبک جدیدی بود ، بله سبک سیاه که تا آن زمان کسی با این سبک زیبا آشنا نبود. بعد از (آلبوم قاتل حرفه ای 2) حامد در سال 1385 آلبوم مشترکی با آقای علی ایرج به نام (لوتی دست خوش) را آماده کرد ؛ ولی متاسفانه به دلیل بعضی مسائل این آلبوم روانه بازار نشد و بعضی تراک های این آلبوم بدون اجازه حامد منتشر شد. مدتی بعد اعلام کرد آلبومی آماده پخش دارد با نام (خود فروش) که اشعار آن را خود او و مریم حیدرزاده سروده اند که بنا به دلایلی آن آلبوم هم منتشر نشد.

حامد موسیقی ترکی استانبولی را بسیار دوست دارد و در تنظیم قطعاتش از آن استفاده میکند و ترانه اکثر کارهایش را خودش سروده ولی از ترانه سراهای دیگرهم شعر میگیرد که ازجمله آنها میتوان به استاد داریوش ایزدپور و خانم مریم حیدرزاده اشاره کرد ؛ در کل حامد دوست دارد کاری را بخواند که موضوع داستانش واقعی باشد و برای خودش اتفاق افتاده باشد.

ائمه اطهار را دوست میدارد و از بین آنها ارادت خاصی به امیر المومنین امام علی (ع) دارد و یک قطعه بسیار زیبا با نام (امام علی) را که قرار بود برای تیتراژ آخر یک سریال تلویزیونی پخش شود که این سریال به مرحله پخش نرسید را خوانده که حتی این آهنگ از رادیو جوان هم پخش شد و آهنگ زیبای (دلم به عشق یارم) را با صدای زیبای خود برای امام حسین (ع) بازخوانی کرده و یک دمو بسیار زیبا بانام یا زهرا را برای حضرت فاطمه زهرا (س) آماده پخش کرده است که امید واریم این قطعه زیبا هرچه زودتر بصورت کامل پخش شود. در سال 1385 برای مدت کوتاهی به کشور امارات رفت و در شهر دبی زندگی کرد و چند قطعه زیبا با آهنگ سازی استاد حسن شماعیزاده را آماده پخش کرده است و خودش از سفرهایی که به کشور امارات داشته بسیار راضی است و اعتقاد دارد در زمینه موسیقی نیز کمک زیادی به او شده است. ساخت و انتشار آهنگ بسیار زیبای (من کشتمش) از اشعار خانوم ترانه مکرم توسط او دردسرهای زیادی برایش بوجود آورد که جریان مفصلی دارد و بعد از حامد آقایان حمید عسکری و مهدی مقدریان و حسام یار یار این آهنگ را بازخوانی کردند که بعد آقای مهدی مقدریان با مصاحبه بسیار زیبایشان از حامد هاکان قدردانی کردند. از ویژگی های اخلاقی حامد میتوان به انتقاد پذیری ، راستگویی ، خوش اخلاقی ، شوخ طبعی و......اشاره کرد. ورزش را دوست دارد و به شطرنج بسیار علاقه دارد. حامد هاکان بیشتر وقت را در خانه است و به ساخت ملودیهایش میپردازد و از بین بازیگران ایرانی بازی امین حیایی را بسیار دوست دارد و به عطر بسیار علاقه دارد و به ظاهرش خیلی اهمیت میدهد و از یک نواختی بسیار متنفر است ، چه در کار و چه در زندگی و هر روز به دنبال ایده ای نو است و تا زمانی که حرفی تازه برای گفتن نداشته باشد کاری ارائه نمیدهد و معتقد است موسیقی را نمیتوان محدود به زمان و مکان کرد و میگوید قانونش در موسیقی بی قانونی است.

در زمینه خواندن و آهنگسازی از کسی تقلید نکرده است و علاقه زیادی به اجرای آهنگ های دو صدایی دارد و تاکنون بیش از 100 تراک با صدای او منتشر شده و تعداد زیادی آهنگ را در آغاز کارش بصورت تمرینی خوانده که خودش از پخش شدن آنها راضی نبوده که از جمله آنها میتوان به قطعه (فرنگیس) اشاره کرد.

از بین خوانندگان داخل کشور صدای محمد اصفهانی و فریدون اسرایی را میپسندد. طرفداران بسیار زیادی در اینترنت دارد و طرفدارانش میتوانند از طریق سایت رسمی و یا از طریق ایمیل شخصی با او ارتباط برقرار کنند.

[email protected]

[email protected]


ویرایش مقصد ویرایش توسط .Arashmusic در 2019/08/19

حامد ذاکری ملقب به حامد هاکان (زاده ۱۷ مرداد ۱۳۶۲ در شهرری، درگذشته ۱۲ مهر ۱۳۹۶ در تهران) معروف به دی جی حامد هاکان خواننده، آهنگساز، ترانه‌سرا و تنظیم‌کننده سبک پاپ اهل ایران بود.

حامد هاکان در یک خانواده مذهبی به دنیا آمد و از سن ۶ سالگی خواندن را با اشعار مذهبی شروع کرد و بیشتر به سبک سنتی مشغول بود، اما در ۱۶ یا ۱۷ سالگی به موسیقی پاپ روی آورد.پدر وی محمدعلی ذاکری از روحانیون شهرری است.

وی بعد از سال‌ها فعالیت در عرصه موسیقی سرانجام در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد. گرچه در طی حیاتش هیچگاه آلبومی به صورت رسمی از او وارد بازار نشد.

حامد هاکان در عصر چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ در سن ۳۴ سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت. پیکر وی در روز جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ در قطعهٔ ۳۰۰، ردیف ۶۶، شماره ۱۴۰ بهشت زهرا دفن شد.

آلبوم‌ها:

قاتل حرفه‌ای (۱۳۸۳) - قاتل حرفه‌ای ۲ (۱۳۸۴) - لوتی دست‌خوش (۱۳۸۵) - فرشته زمینی (۱۳۹۸)

قاتل حرفه‌ای (۱۳۸۳)

حامد هاکان در تابستان سال ۱۳۸۳ اولین آلبوم خود را با نام قاتل حرفه‌ای با ۱۲ تراک به صورت اینترنتی منتشر کرد. او با این آلبوم به عنوان یکی از سیاه‌خوانان موسیقی پاپ معرفی شد و بعد از آن به دنبال موسیقی الکترونیکی و سازهای مربوط به آن رفت و یکی از اولین کسانی بود که از DJ در موسیقی‌اش استفاده کرد.

قاتل حرفه‌ای ۲ (۱۳۸۴)

هاکان بعد از آلبوم «قاتل حرفه‌ای» از طریق یکی از دوستان با محسن چاوشی آشنا شد و در آلبوم خودکشی ممنوع محسن چاوشی به عنوان خواننده میهمان حاضر بود. او علاوه‌ بر آهنگ‌های خود در بعضی از قطعات محسن چاوشی از جمله «خودکشی ممنوع»، «سه‌شنبه‌ها» و «تهمت» نیز وکال معرفی ابتدایی تراک را انجام داده است.

حامد هاکان در تابستان ۱۳۸۴ آلبوم «قاتل حرفه‌ای ۲» را با همکاری محسن چاوشی آماده و روانه بازار کرد و انتشار این آلبوم شهرت وی را دوچندان نمود. این آلبوم شامل چند قطعه جدید و قطعاتی از آلبوم اول هاکان می‌باشد.

لوتی دست‌خوش (۱۳۸۵)

در بهار سال ۱۳۸۵ آلبومی غیررسمی با نام «لوتی دست‌خوش» از حامد هاکان در اینترنت منتشر شد که در بعضی از قطعات آن صدای شخصی به نام «علی ایرج» بدون اجازه صاحب اثر میکس شده بود. این آلبوم شامل چند قطعه قدیمی و جدید از هاکان و قطعاتی با صدای علی ایرج و امیر ارجینی بوده و هاکان از انتشار آن رضایت نداشته‌است.

فرشته زمینی (۱۳۹۸)

فرشته زمینی عنوان اولین و آخرین آلبوم رسمی حامد هاکان می‌باشد که با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد در صبح روز سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، دو سال پس از فوت این خواننده فقید از سوی موسسه صوت «آوای هنر» روانه بازار موسیقی کشور شد. این آلبوم شامل ده قطعه از محبوبترین آثار هاکان می‌باشد که تعدادی از آنها در گذشته با تنظیم‌های متفاوت منتشر شده بود.

پروسه تهیه و تولید و کسب مجوز برای این آلبوم از حدود ده سال قبل از انتشار آن آغاز شد و در نهایت بعد از درگذشت زنده‌یاد هاکان به درخواست و با حمایت و پیگیری خانواده محترم ایشان، با نیت صرف عواید این اثر در امور خیریه انتشار یافت.

پخش: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

سبک: پاپ، ترنس، هاوس

زمان: ۳۸:۱۲

ناشر: موسسه صوت آوای هنر

تنظیم قطعات، میکس و مسترینگ: نوتیس موزیک به مدیریت میلاد ترابی

نوازنده گیتار: کیان دارات

نوازنده بوزوکی: بهنام حکیم

مدیر امور تولید و اجرایی: علی نیکونیا

طراح جلد: بهرنگ نامداری

تک‌آهنگ‌ها

از حامد هاکان تاکنون بیش از ۱۰۰ تک‌آهنگ منتشر شده که برخی از آن‌ها را در فهرست زیر مشاهده می‌کنید.

تعدادی از این قطعات متعلق به دیگر خواننده‌ها است و در آلبوم‌های آن‌ها قرار دارد و هاکان به عنوان همخوان در این آثار حضور داشته‌است. تعدادی دیگر نیز مربوط به سال‌های آغازین فعالیت او می‌باشد که وی در این قطعات به صورت تمرینی آثار دیگر هنرمندان را بازخوانی کرده‌است.

توجه: در ابتدای فعالیت موسیقایی هاکان قطعاتی در اینترنت به‌اشتباه به نام او منتشر شد که متعلق به افراد دیگر بوده و هاکان در این آثار حضور نداشته‌است. از آن جمله می‌توان به آهنگ «تو کجایی» با شعر "گوشه گوشه‌های تهرون، هر زمان که پا می‌ذارم..." و یا آهنگ «می‌میرم برات» با شعر "می‌میرم برات، نمی‌دونستی می‌میرم بی تو بدون چشات..." اشاره کرد.

همچنین آهنگ «دیگه میرم» با شعر "خداحافظ، دیگه رفتم پایان ثانیه منم..." قطعه دیگری است با صدای رضا کیان، سجاد قاسمی و پویا بیاتی که در فضای مجازی به‌اشتباه به نام حامد هاکان منتشر شده‌است.


از
به
ویرایش توسط .Arashmusic در 2019/08/19
ویرایش توسط hamed0182 در 2014/06/05
ویرایش توسط hamed0182 در 2014/06/05
ویرایش توسط aliakbar در 2013/09/21
ویرایش توسط aliakbar در 2013/09/21