پیش بینی فوتبال
احسان سلیمانی مقدم Ehsan Soleimani Moghaddam
Ehsan Soleimani Moghaddam
Other name
ehsan soleimani
Age
year

Ehsan Soleimani Moghaddam StatusComplate Ehsan Soleimani Moghaddam archive

Ehsan Soleimani Moghaddam Biography [edit]

زاهدان///در سال 1378 با توجه به علاقه ی شدید به موسیقی و تشویق های پدر و آشنایی او با زنده یاد علی شهری به انجمن موسیقی ارشاد رفت و بعد از مدتی کوتاه به عنوان کرال گروه سفیران عشق به سرپرستی احمد گلیانی منصوب و شروع رسمی موسیقایی خود را رقم زد.

اولین اجرای زنده ی خود را در سال 1379 در کنسرت ققنوس گروه سفیران به آواز محسن ذوالفقاری یکی از اساتید موسیقی اصیل ایرانی شروع کرد . در سال 1380 به درخواست مدیرعامل انجمن موسیقی زاهدان با توجه به شاگردی در کلاسهای پیانو ایشان ، به گروه پاپ وقت انجمن پیوست و به عنوان خواننده ی گروه انتخاب شد . این در حالی بود که همزمان در کلاسهای ردیف خوانی آوازی نزد محسن ذوالفقاری فعالیت میکرد.

فعالیت با گروه پاپ تا پایان سال 1385 بطول انجامید و دراین مدت با حضور در جشنواره ی موسیقی دانشگاههای پیام نور کشور به سال 1383 در زاهدان به مقام سوم کشوری با گروه محمود نبی زاده دست یافت و مقام اول به گروه موسیقی تهران به خوانندگی مهدی یغمایی رسید.

در سال 1386 به دلیل ادامه آموزش خوانندگی به مشهد سفر کرد و با توجه به نسبت خانوادگی با علی ثنایی (نوازنده ی بیس)و پیشنهاد او در کلاسهای استاد عماد قربانی به فراگیر سلفژ و تئوری موسیقی پرداخت .

در سال 1387 به کلاسهای سبک خوانی رفت و تجارب زیادی از موسیقی بومی هند و افغان کسب کرد و همچنین همزمان به فراگیری گیتار هم پرداخت.

او سالهاست کم کار شده و دلیل این مورد را عدم صداقت بین مسولین موسیقی استان و دلشکستگی های خود میداند.

More...